Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Дата: 21 вересня 2018 о 11:20, Оновлено 6 квітня 2021 о 11:49

В 30-х роках ХХ століття в селі діяла польська школа. Після приходу радянських військ було утворено школу-чотирирічку, яка була спалена під час сутички з німецькими окупантами. До 1964 року навчалися по сільських хатах. В 1957 році школу з 7-річної  реорганізовано у 8-річну. В 1964 році побудовано нову школу(два приміщення). В  1997 році навчальний заклад зареєстрований, як Підлісненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

В 2007 році школа нагороджена Почесною грамотою відділу освіти райдержадміністрації за зайняте 3-тє місце в районному конкурсі-вистьавці образотворчого та декоративно-ужит-кового мистецтва «Знай і люби свій край» в розділі «Писанкарство».

2008 рік – почесна грамота за 1-ше місце в районному фестивалі юних пожежників.

В 2008 році директора школи нагородженно сертифікатом відділу освіти райдерж-адміністрації на отримання грошової премії (200 гривень) за 3-тє місце за підсумками огляду готовності навчальних закладів до 2008-2009 навчального року.

2009 рік – сертифікат на отримання грошової винагороди для матеріально-технічного забезпечення (600 гривень) колективу Підлісненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  за 3-тє місце в рейтингу шкіл І-ІІ ступенів за підсумками 2008-2009 навчального року.

В 2008 році команда школи виборола 2-ге місце в районному конкурсі екологічних бригад «На нас надіється Земля».

2008-2010 роки – учні школи призери районних виставок-конкурсів з початкового технічного моделювання.

2009 рік – 2-ге місце в номінації літературних творів та І-V місця в номінації образотворчого мистецтва районного туру вВсеукраїнського конкурсу «Людина і ліс».

2009, 2010, роки – учні школи призери літературних творів «Безсмертний подвиг українського народу» та «Хто для мене Іван Мазепа».

2010 рік – 1-ше та 3-тє місця в районному конкурсі декоративно-ужиткового і прикладного мистецтва.

2010 рік – два перших місця в обласному турі Всеукраїнського дитячого конкурсу «Джміль та Бджілка».

2010 рік – 1-ше місце в районному та 2-ге в обласному огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники».

2011 рік - 2-ге місце "Перло многоцінне " та 1 -ше місце "Поліські пересмішники"

2012 рік - 2 - ге місце МАН (українська література) та 1 - ше "Поліські пересмішники"

2013 рік - 2 - ге місце Агітбригада "На нас надіється Земля", 1 - місце "Молодь обирає здоров'я "  (у конкурсі плакатів), 2 -ге місце "Поліські пересмішники", 4 -те місце Туристсько - спортивне свято "Котигорошко", лауреати в молодіжному фестивалі "Ми - талановиті"

2014 рік - 3 - тє місце Фестиваль сучасних уроків "Інновація 2014"(світова література)

2015 рік - 2 - ге місце Районний семінар - практикум "Комунікативна та мотиваційна компетентність на уроках світової літератури" Районна олімпіада з географії

2016 рік - 3 - тє місце Агітбригада "На нас надіється  Земля" та "Поліські пересмішники"

2017 рік - Конкурси - І місце  Новорічна ялинка "Диво -дерево", ІІ місце - "Український сувенір", І місце - "Знай і люби свій рідний край", І місце - "Шевченківські читання"

Організація навчально-виховного процесу:забезпечення реалізації навчальних планів та програм для загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів; реалізація Програми національного виховання на 2008-2020 рр.;провідна загальношкільна тема. Розвиток особистості учня, його індивідуальності на основіособистісно зорієнтованого навчання.

Організовано роботу методичних об’єднань вчителів почат- кових класів, класних керівників, вчителів природничо-математичного та суспільно-гуманітарного циклу. Навчально виховний процес забезпечують 11 вчителів, з яких 4 мають вищу кваліфікаційну категорію.

Педагогічний колектив Підлісненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів спрямовує свою діяльність на забезпечення виконання навчальних програм та належного рівня організації навчально-виховного процесу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.